KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763114
nr 1576 3114
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad, marin. Olja på pannå, 30x90 cm, yttermått inklusive ram: 32x93 cm
Utrop:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:06:27
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud